• sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

Обемот на бизнисот

Стотици задоволни клиенти

за нас

Текст за нашата компанија

 • FEROSTEEL

  FEROSTEEL

  FOSHAN FEROSTEEL CO., Ltd е основана во 2008 година По неколку години на развој и заеднички напори на сите вработени, имаме целосна нерѓосувачки производство и преработка на челик опрема и широк спектар на информации стока мрежи. Нашите партнери се наоѓаат во многу делови на светот. Стана добро-познати професионални нерѓосувачки челик површина обработка и нерѓосувачки челик high-end претпријатие обичај во Јужна Кина. Нашата компанија има за цел да "го направи светот повеќе шарени" да обезбедиме на нашите клиенти со квалитетни производи и професионални услуги. Имаме целосен систем на услуги за научно истражување, проектирање, производство, тестирање и други површинска обработка на вакуум слој, галванизација, вода позлата, sandblasting, гравирање, втиснување, и цртање.
 • 2013

  2013

  Нашата фабрика воведе десетици големи и средни автоматски вакуум позлата, полирање заварување, од нерѓосувачки челик заварување и полирање опрема. Длабока обработка на разни нерѓосувачки челик инженеринг декорација производи.
 • 2014

  2014

  Ефикасна, професионална странство тим за продажба е постојано expanding.To се создаде простор за развој за да се зголеми вредноста на вработените, подобрување на квалитетот на life.We секогаш цврсто верува дека "повеќе сериозна работа, толку повеќе среќен живот."

Take Part in 2018 Dubai BIG 5 Fair

25/12/18

Foshan Ferosteel attended the five major ...

17/11/18

Ferosteel team will attend the Big5 show ...

09/11/18

Ferosteel team at Vietbuild 2018

01/11/18
WhatsApp Online Chat !