• sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

Fushën e biznesit

Qindra konsumatorë të kënaqur

Rreth nesh

Tekst për kompaninë tonë

 • FEROSTEEL

  FEROSTEEL

  Foshan FEROSTEEL CO., LTD është themeluar në vitin 2008. Pas viteve të zhvillimit dhe përpjekjet e përbashkëta të të gjithë stafit, ne kemi të plotë të prodhimit dhe të përpunimit të çelikut pajisje inox dhe një gamë të gjerë të rrjeteve të informacionit mall. Partnerët tanë janë të vendosura në shumë pjesë të botës. Ka bërë një i njohur profesional trajtim sipërfaqësor çelik dhe fund të lartë çelik ndërmarrje porosi në jug të Kinës. Kompania jonë synon që të "bërë botën më të gjallë" të sigurojë klientët tanë me produkte të cilësisë dhe të shërbimeve profesionale. Ne kemi një sistem të plotë të shërbimit për kërkimin shkencor, projektimin, prodhimin, testimin dhe trajtimin e të tjera të sipërfaqes së veshjes vakum, electroplating, plating ujit, Sandblasting, gravurë, embossing, dhe vizatim.
 • 2013

  2013

  Fabrika jonë ka prezantuar dhjetëra të mëdha dhe të mesme plating automatike vakum, lustrim saldim, saldim çelik dhe pajisje lustrim. përpunimit të thellë të produkteve të ndryshme çelik inox dekorim inxhinieri.
 • 2014

  2014

  Efikas, profesional ekipi shitjet jashtë është vazhdimisht expanding.To të krijojë hapësirë ​​për zhvillim për të rritur vlerën e stafit, për të përmirësuar cilësinë e life.We gjithmonë kanë besuar në mënyrë të vendosur se "puna më serioze, jeta më e lumtur."

Take Part in 2018 Dubai BIG 5 Fair

25/12/18

Foshan Ferosteel attended the five major ...

17/11/18

Ferosteel team will attend the Big5 show ...

09/11/18

Ferosteel team at Vietbuild 2018

01/11/18
WhatsApp Online Chat !